První celostátní oslava svátku českých výrobků

 

                                                                                               (Roudnice nad Labem 23.10.2010)
 
SVÁTEK ČESKÝCH VÝROBKŮ
 
První celostátní oslava svátku českých výrobků
 
V sobotu 23.10.2010 za krásného podzimního počasí, proběhla na náměstí v Roudnici nad Labem akce zaměřená na podporu českých výrobků. Letos poprvé mohli oslavit čeští výrobci i návštěvníci  premiérový svátek českých výrobků.
\"Barvy
  křest kalendáře
Jaký program čekal na návštěvníky slavnosti?  Slavnost měla dopolední a odpolední program, kdy si každý návštěvník mohl přijít jak se říká na své. Na začátku čeští výrobci představili nejen své kvalitní české výrobky, ale nabídli také zákazníkům výjimečné slevy a své výrobky zdarma. Nechyběla doprovodná skvělá hudba Neon Band, staročeská zabíjačka, moravská slivovice i moravské koláčky a hlavně pocit, že se všichni podílí na dobré věci, která je ku  prospěchu nám všem.
 
 
\"křest
 křest kalendáře českých výrobků
Letošní oslavy zažily ještě jednu premiéru a to křest Kalendáře českých výrobků. Křest kalendáře obřadně provedl předseda krajské agrární komory pan Ing. František Loudát, CSc s Gabrielou Thománkovou obchodní ředitelkou firmy Baloušek a ředitelem společnosti Český výrobek s.r.o.  Ing. Leo Kolečkářem. V kalendáři nejdete obrázky českých výrobků i firem  a  hlavně  DEN – svátek českého výrobku, který připadá vždy na 27.října. 
 
 
 
předání hlavní ceny
\"Předání
 
V odpolední části zažili návštěvníci akce další překvapení. Proběhlo napínavé slosování do kterého české  firmy nabídly skvělé ceny a to další české výrobky zdarma a tak si návštěvníci odnesli například několik kilogramů barvy Remal, výrobky zdravé výživy firmy Nominal, oříšky od firmy LTC, nebo luxusní dámské spodní prádlo od společnosti Úpavan. Akci podpořil i největší český řetězec  COOP, který představil domácí mléčné výrobky společnosti Accom. Největší radost měli výherci asi ze Zbojnické klobásy a čtyřkilové šunky Sisi firmy Váhala a zejména z hlavní ceny – šeku na 15 000 Kč na plastová okna, který věnovala firma PRAMOS.
 
 
 
Espuelas
\"kapela
 
Ve finále slavnosti rozproudily krev v žilách žhavé mexické rytmy skupiny Espuelas, která svým temperamentem dodala naší společné akci jiskru. Po celý den si mohli návštěvníci všech věkových skupin užívat zplna podzimního sluníčka, příjemné hudby, ochutnávek. Pro rodiny s dětmi zde byl kolotoč, skákadla, veselé balónky a spousta dalšího českého zboží a zábavy.   
 
 
 
návštěvníci
 
\"spokojení
 
Oslava se vydařila skvěle. České výrobky mají vyšlápnuto na svou krásnou a jedinečnou tradici slavit  svátek českých výrobků. Věříme, že takové skvělé akce budou pokračovat a tak podpoří zájem o české výrobky i naši národní hrdost. Neboť dovedeme vyrábět nejen české výrobky, ale i spoluvytvářet společné životní hodnoty a postoje, které náš národ a český stát tolik potřebuje.
 
kalendář českých výrobků   Barvy a laky Hostivař  čeští výrobci

Názory spokojených klientů

 • Oldřich Kuchař - Bzenecké rodinné vinařství

  Po změně etiket a  označení lahví logem Český výrobek vzrostl prodej o 30%!

 • Zdeněk Kašparec, PRAMOS, a.s.

  oceňujeme hlavně jasná pravidla pro udělení a používání ochranné známky

 • Jarmila Janurová, JaJa Pardubice s.r.o.

  velmi oceňujeme podporu firmy na akcích, prezentacích a propagaci, protože vše nám pomáhá v prodeji

 • Ing. Peter Filo, Bzenecký ocet

  Logo nám pomáhá při vyjednávání na řetězcích, obliba českých výrobků u zákazníků roste.

 • Čalounictví Miroslav Hrubý

  Setkání českých výrobců v moravském sklípku jsou super.

 • Luboš Morávek, vedoucí prodeje a marketingu, Dakon

  Logo Český výrobek pro kotle Dakon potvrzuje, že vývoj, výroba a prodej zde úspěšně rozvíjí tradici.

 • Biosfor, Vít Socha

  Stejně jako naše výrobky zvyšují výnosy, tak i značka Český výrobek nám přináší konkurenční výhodu.

 • Libor Marčan, prodejna Vitamín Prostějov

  Rád podporuji lokální české výrobce již od devadesátých let.

Proč s námi spolupracovat

 • 1.

  Rostoucí zájem o české výrobky

  je důvodem, proč je správné dát zákazníkům spolehlivou informaci, že firma vyrábí prověřené české výrobky. Toto logo ČESKÝ VÝROBEK, umístěné na obalu produktu, dokázalo nevídaný nárůst prodeje.

 • 2.

  Důkladná kontrola a spolehlivost

  Na místě výroby kontrolujeme a prověřujeme, že se výrobky skutečně vyrábí v ČR, jsou bezpečné a nezávadné. Užívání loga je podloženo sublicenční smlouvou. Každá smlouva je podle zákona řádně registrována na Úřadu průmyslového vlastnictví ČR. To dává zákazníkům a výrobcům jistotu správné volby.

 • 3.

  Marketingová podpora a komunikace

  Prostředky získané od jednotlivých výrobců neustále investujeme do marketingové podpory označených výrobků a tak dále zvyšujeme jejich prodej. O akcích, soutěžích, reklamě, inzerci, Dni českých výrobků a další propagaci se můžete dovědět v archivu našich novinek. Zprávy, články a vysílání v médiích najdete na záložce Média.


 

Spolupracujeme a podporujeme

 • Lázeňský komplex Spa Resort Sanssouci Karlovy VaryLázeňský komplex Spa Resort Sanssouci Karlovy Vary
 • Okresní hospodářská komora PřerovOkresní hospodářská komora Přerov
 • COOP CentrumCOOP Centrum
 • Agrární komora České republikyAgrární komora České republiky
 • Asociace kuchařů a cukrářů ČRAsociace kuchařů a cukrářů ČR
 • kontrola a certifikace v systému ekologického zemědělství.kontrola a certifikace v systému ekologického zemědělství.