ŘÍJEN - MĚSÍC ČESKÝCH VÝROBKŮ - představení firmy JaJa Jarmila Janurová

V rámci akce ŘÍJEN - MĚSÍC ČESKÝCH VÝROBKŮ  - vám představujeme firmu JaJa Jarmila Janurová

\"jajalogo

Firma Jarmila Janurová-JaJa se zbývá výrobou a prodejem zdobeného perníku, perníkových dezertů, perníkových minidezertů,výrobků z cukrářské hmoty a v malém množství výrobou vánočního cukroví.
Firma působí na trhu již 21 let. Jedná se o ruční výrobu, zaměstnáváme 30 pracovníků. Vývoj naší firmy je dynamický, od výroby zdobeného perníku v rodinném domku přes stavbu a přístavbu provozovny. Vybudovali jsme firmu s dobrým jménem a dnes máme v nabídce 2000 druhů výrobků. Rádi trh překvapujeme a neustále nabízíme nové výrobky, které na trhu chybí. Originálních výrobků, zejména perníkových dezertů a minidezertů které postupně vyvíjíme, nabízíme 130 druhů, což nás jednoznačně odlišuje od konkurence. Několik výborných zdobiček proslavují jméno firmy na cukrářských soutěžích doma i v zahraničí. Odměnou za vystavené výrobky získávají zlaté medaile, zlaté poháry.
 
srdce
\"srdce
 
Věnujeme velkou péči kvalitě vyráběného medového těsta i zdobení perníku při dodržování přísných hygienických předpisů. Předností firmy je neustálá inovace výrobků. V naší nové nabídce je i výrobek Chillík s příchutí chilli papričky, nebo Pepřík s přídavkem pepře. Tyto příchutě v cukrářském výrobku nikdo nečeká, přesto se v krátkém období staly vyhledávaným výrobkem. Mnohé z našeho sortimentu můžete shlédnout na www.pardubickypernik.cz
 
\"minidezerty
minidezerty
 
Logo firmy JaJa má chráněnou značku průmyslovým vlastnictvím, vyrábíme pod ochrannou známkou "Pardubický perník", nyní jsme získali licenci k užívání ochranné známky "Český výrobek".
 
podkova
\"podkova\"
 
Jeden z našich odběratelů získal ochrannou známku "Perníkové zlato" na pojmenování perníkových minidezertů s čímž jsme rádi souhlasili.
Perníček vyvážíme i do zahraničí Rakouska, Polska, na Slovensko, Ukrajinu. Nejdále jsme vyváželi do Texasu. V minulosti jsme dlouhodobě obchodovali s Belgií.
 
chaloupka
\"chaloupka\"
 
Naším cílem je vyrábět a uvádět na trh nové výrobky, hledat další techniky zdobení, vyvíjet nové výrobky z cukrářské hmoty. Účastnit se soutěží, předvést umění zdobiček, vejít tak do podvědomí širší veřejnosti a opečovávat dobré jméno firmy. Stále chceme ubezpečovat, že získané ocenění Řád svatého Ambrože propůjčen Společenstvem cukrářů ČR a Zlatá medaile M. D. Rettigové věnovaná Asociaci kuchařů a cukrářů ČR nám právem náleží.
 
\"minidezerty\"

minidezerty

Názory spokojených klientů

 • Oldřich Kuchař - Bzenecké rodinné vinařství

  Po změně etiket a  označení lahví logem Český výrobek vzrostl prodej o 30%!

 • Zdeněk Kašparec, PRAMOS, a.s.

  oceňujeme hlavně jasná pravidla pro udělení a používání ochranné známky

 • Jarmila Janurová, JaJa Pardubice s.r.o.

  velmi oceňujeme podporu firmy na akcích, prezentacích a propagaci, protože vše nám pomáhá v prodeji

 • Ing. Peter Filo, Bzenecký ocet

  Logo nám pomáhá při vyjednávání na řetězcích, obliba českých výrobků u zákazníků roste.

 • Čalounictví Miroslav Hrubý

  Setkání českých výrobců v moravském sklípku jsou super.

 • Luboš Morávek, vedoucí prodeje a marketingu, Dakon

  Logo Český výrobek pro kotle Dakon potvrzuje, že vývoj, výroba a prodej zde úspěšně rozvíjí tradici.

 • Biosfor, Vít Socha

  Stejně jako naše výrobky zvyšují výnosy, tak i značka Český výrobek nám přináší konkurenční výhodu.

 • Libor Marčan, prodejna Vitamín Prostějov

  Rád podporuji lokální české výrobce již od devadesátých let.

Proč s námi spolupracovat

 • 1.

  Rostoucí zájem o české výrobky

  je důvodem, proč je správné dát zákazníkům spolehlivou informaci, že firma vyrábí prověřené české výrobky. Toto logo ČESKÝ VÝROBEK, umístěné na obalu produktu, dokázalo nevídaný nárůst prodeje.

 • 2.

  Důkladná kontrola a spolehlivost

  Na místě výroby kontrolujeme a prověřujeme, že se výrobky skutečně vyrábí v ČR, jsou bezpečné a nezávadné. Užívání loga je podloženo sublicenční smlouvou. Každá smlouva je podle zákona řádně registrována na Úřadu průmyslového vlastnictví ČR. To dává zákazníkům a výrobcům jistotu správné volby.

 • 3.

  Marketingová podpora a komunikace

  Prostředky získané od jednotlivých výrobců neustále investujeme do marketingové podpory označených výrobků a tak dále zvyšujeme jejich prodej. O akcích, soutěžích, reklamě, inzerci, Dni českých výrobků a další propagaci se můžete dovědět v archivu našich novinek. Zprávy, články a vysílání v médiích najdete na záložce Média.


 

Spolupracujeme a podporujeme

 • Lázeňský komplex Spa Resort Sanssouci Karlovy VaryLázeňský komplex Spa Resort Sanssouci Karlovy Vary
 • Okresní hospodářská komora PřerovOkresní hospodářská komora Přerov
 • COOP CentrumCOOP Centrum
 • Agrární komora České republikyAgrární komora České republiky
 • Asociace kuchařů a cukrářů ČRAsociace kuchařů a cukrářů ČR
 • kontrola a certifikace v systému ekologického zemědělství.kontrola a certifikace v systému ekologického zemědělství.